Notify Message
News
Comments

1 Comment

Erenhill
Google přelad :

Ve čtvrtek 13. února ve 12:01 CET CET odemkneme následující obsah WoW Classic ve všech oblastech:

Blackwing Lair

Nefarian, nejstarší syn Deathwing, provádí v temných zákoutích vrcholku hory některé ze svých nejstrašnějších experimentů, ovládá mocné bytosti, jako jsou loutky, a kombinuje vejce různých dračích paprsků s strašlivými výsledky. Pokud se ukáže, že je úspěšný, ještě temnější pronásledování spočívá na obzoru. A přesto, Pán Blackrock není pouhý vědec - je to velký drak zahnutý v jeho doupěti. Může být opravdu poražen smrtelnými rukama?

Útěk na Blackwing Lair, „Blackhand's Command“, bude k dispozici ve všech říších zítra, pátek 10. ledna.

Úkoly třídy 50

Všichni hráči, kteří začínají na úrovni 50, mohou nyní v hlavních městech zahájit třídu specifických úkolů nabízených trenérskými trenéry. Tyto úkoly končí výběrem jedné ze tří mocných vzácných položek.

Nové reputace

Prodejci frakcí Argent Dawn, Thorium Brotherhood, Timbermaw Hold, Silverwing Sentinels a Warsong Outriders nyní nabízejí položky odměny za reputaci, které byly přidány do záplat 1.6 a 1.7 původní WoW.

Věčná kvintesence

Hráči, kteří dokončí „Ruce nepřítele“ a dosáhnou Dobré pověsti u Hydraxian Waterlords, mohou nyní získat od Vévody Hydraxise věčnou kvintesenci.

Darkmoon Faire - Již brzy v únoru

Silas Darkmoon, shromážděním exotiky z celého světa i ze zahraničí, spojil Darkmoon Faire jako oslavu úžasného a tajemného nalezeného v Azerothu. Zatímco Faire tráví většinu času v neznámých částech, čas od času se zastaví v Mulgore a Elwynn Forest. Když je faire na cestě, barkers zastaví Orgrimmar a Ironforge, aby oznámili svůj příjezd.

První Darkmoon Faire ve WoW Classic se rozběhne začátkem února, kdy se v pátek 7. února objeví barkers a nastavení Faire a slavnosti budou zahájeny v pondělí 10. února. Podívejte se na mnoho karet Darkmoon, které tvoří sady zvířat, elementálů, portálů a válečníků, aby začaly padat od nepřátel a šéfů ve středu 5. února.
Page 1