Notify Message
Forums
Page 1
Search
#14276245 Dec 29, 2019 at 07:57 PM · Edited 24 days ago
Moderátor
2 Posts
Kreativní kroužek


Tato sekce byla založena za účelem spojení hráčů Deathlegion a společně se zapojit do různých akcích založené právě hráči (čili členy guildy). Spolu s touto sekcí se pojí také pravidla, jimiž se musí řídit každý, jenž chce do tohoto ,,koutku'' postovat.


Postup:

1. předloženi návrhu
2. diskuze a doladění návrhů pro vedení guildy
3. odhlasovaní podstoupeni vedeni
4. schváleni předložení nebo zamítnuti návrhu,
projednání vedením - buď se návrh vrátí do kreativního koutku na přepracovaní nebo bude rovnou zamítnut a nebo schválen a prosazen do guildy

Příklad:

Dostanu nápad, že upravíme všem note v guildě, tak aby místo profesí tam byly vypsány specializace. Předložím tak návrh (založím vlákno, které pojmenuji stručně, čím by se to zabývalo, tudíž v tomto případě ,,note'') a do popisu této věcí napíšu návrh, čeho se to týká a všechny mé myšlenky, které mě napadají, že by mohli být zajímavé a za účelem nějaké té změny, napsat hlavně důvod a záměr, dále také vypsat plusy, mínusy a různé vedlejší informace nad kterými by mohli hráči přemýšlet (třeba když zrovna pracují, jsou někde mimo, nemají při sobě počítač ani teamspeak, tak alespoň takto, aby se nějak mohli zapojit do guildovních věcí)


Návrhy budou předloženy hlavně těm, kteří mají daný sektor pod vedením, tudíž když bude zájem o nějakou PvP akci, pročte si jej PvP leader v guildě. Každý zde má nějakou roli a proto to takto bude fungovat, aby nebyly zbytečné zmatky a nějaké nesvary.❗️ PRAVIDLA ❗️

1. Je zakázáno používat vulgarismy a tím se myslí VŠUDE.

2. Je zakázané používat JMÉNA pod kterým dotyčnou osobu neznáme. (s tím souvisí také psaní citlivých informací či jiné ohrožování).

3. Nesmí se SPAMOVAT. Každý Váš příspěvek bude přečten a také na něj bude reakce. Nemusíte se tak obávat, že by si jej nikdo nevšiml. Proto zbytečně NEPOSTOVAT miliony příspěvků.

4. Je zakázano i po značném napomenutí, když se stane nějaká nepříjemnost či porušení práv, pokyn ignorovat. Následující tresty si můžete také přečíst v pravidlech Fóra (s tím se většina pravidel pojí).

5. Chovat se jako lidi, né jako zvířata a hordáci - slušnost.

6. Příjemně se bavit a vzájemně se podporovat (hlavní je také psát NÁZOR a nestydět se) - pokud máte jakékoliv dotazy, nápady, cokoliv.. můžete se s námi podělit.
S pozdravem moderátor Guildy Deathlegion 🙏

+0
Page 1